User:Daromith: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| [[Daromith]] | | [[Daromith]] | ||
| Arcane Undead Mage | | Arcane Undead Mage | ||
|- | |- | ||
| [[Kragin]] | | [[Kragin]] | ||
| | | Restoration Orc Shaman | ||
|- | |||
| [[Alysairyah]] | |||
| Unholy Blood Elf Death Knight | |||
|- | |- | ||
| [[Krodrin]] | | [[Krodrin]] | ||
| Beast Master Tauren Hunter | | Beast Master Tauren Hunter | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Darolith]] | ||
| Combat | | Combat Undead Rogue | ||
| | | Theif Brother of Daromith | ||
|- | |- | ||
| [[Crainos]] | | [[Crainos]] | ||
| Shadow Black Drake Priest | | Shadow Black Drake Priest | ||
|} | |} |