I'm Not Dead Yet/Tier Gear: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{|border="1" cellpadding="2" width="90%" align="center" | {|border="1" cellpadding="2" width="90%" align="center" | ||
|- | |- | ||
|colspan="8" bgcolor="yellow" style="color:black" align="center"|<font "color=black">'''Tier | |colspan="8" bgcolor="yellow" style="color:black" align="center"|<font "color=black">'''Tier Gear'''</font> | ||
|- | |- | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#009900">'''Toon'''</FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#009900">'''Toon'''</FONT> | ||
Line 13: | Line 13: | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Kaladuti Kaladuti] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Kaladuti Kaladuti] | ||
|align="center"|Resto | |align="center"|Resto | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Numadra Numadra] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Numadra Numadra] | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Thelindael Thelindael] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Thelindael Thelindael] | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Asterien Asterien] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Asterien Asterien] | ||
|align="center"| | |align="center"|Prot | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | |||
|- | |||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Asterien Asterien] | |||
|align="center"|DPS | |||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Ravenlight Ravenlight] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Ravenlight Ravenlight] | ||
Line 53: | Line 61: | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Ravenlight Ravenlight] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Ravenlight Ravenlight] | ||
|align="center"|DPS | |align="center"|DPS | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
Line 93: | Line 101: | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Tonq Tonq] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Tonq Tonq] | ||
|align="center"|Balance | |align="center"|Balance | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
Line 103: | Line 111: | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
Line 110: | Line 118: | ||
|align="center"|Resto | |align="center"|Resto | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Tyberiuss Tyberiuss] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Tyberiuss Tyberiuss] | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
Line 126: | Line 134: | ||
|align="center"|Prot | |align="center"|Prot | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Cronorpse Cronorpse] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Cronorpse Cronorpse] | ||
Line 158: | Line 166: | ||
|align="center"|Holy | |align="center"|Holy | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Fluoxx Fluoxx] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Fluoxx Fluoxx] | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
Line 175: | Line 183: | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Grarick Grarick] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Grarick Grarick] | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Beazelle Beazelle] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Beazelle Beazelle] | ||
|align="center"|Elem | |align="center"|Elem | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Beazelle Beazelle] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Beazelle Beazelle] | ||
Line 214: | Line 222: | ||
|align="center"|Prot | |align="center"|Prot | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Mentus Mentus] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Mentus Mentus] | ||
Line 229: | Line 237: | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Erythrocyte Erythrocyte] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Erythrocyte Erythrocyte] | ||
|align="center"|Holy | |align="center"|Holy | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Erythrocyte Erythrocyte] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Erythrocyte Erythrocyte] | ||
Line 245: | Line 253: | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Totemmix Totemmix] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Totemmix Totemmix] | ||
|align="center"|Elem | |align="center"|Elem | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|- | |- | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Totemmix Totemmix] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Totemmix Totemmix] | ||
|align="center"|Resto | |align="center"|Resto | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000">7</FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | ||
|align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> | |align="center"|<FONT COLOR="#ff0000"> </FONT> |
Revision as of 16:49, 19 August 2009
Tier Gear | |||||||
Toon | Spec | Shoulder | Chest | Legs | Helmet | Gloves | |
Kaladuti | Resto | 7 | 7 | 7 | 7 | ||
Numadra | 7 | 7 | |||||
Thelindael | 7 | 7 | |||||
Asterien | Prot | 7 | 7 | 7 | |||
Asterien | DPS | ||||||
Ravenlight | Prot | ||||||
Ravenlight | DPS | 7 | 7 | ||||
Stilgahr | |||||||
Terrorne | Holy | ||||||
Terrorne | Prot | ||||||
Terrorne | Ret | ||||||
Tonq | Balance | 7 | 7 | ||||
Tonq | Feral | 7 | |||||
Tonq | Resto | 7 | 7 | 7 | |||
Tyberiuss | 7 | 7 | |||||
Auuggo | Prot | 7 | 7 | ||||
Cronorpse | |||||||
Borkaa | |||||||
Moozh | |||||||
Yelsel | Holy | 7 | 7 | ||||
Fluoxx | 7 | 7 | |||||
Zartin | 7 | 7 | |||||
Grarick | 7 | 7 | 7 | 7 | |||
Beazelle | Elem | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | |
Beazelle | Resto | ||||||
Mentus | Holy | ||||||
Mentus | Prot | 7 | 7 | 7 | |||
Mentus | Ret | ||||||
Erythrocyte | Holy | 7 | 7 | 7 | |||
Erythrocyte | Ret | ||||||
Totemmix | Elem | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | |
Totemmix | Resto | 7 |