I'm Not Dead Yet/Availability: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 81: | Line 81: | ||
|<font color="#ff0000"></font> | |<font color="#ff0000"></font> | ||
|[http://us.battle.net/wow/en/character/earthen-ring/Adobe/advanced Adobe] | |[http://us.battle.net/wow/en/character/earthen-ring/Adobe/advanced Adobe] | ||
|<FONT COLOR="#009900">Wednesday:</FONT> | |||
|<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> | |||
|- | |||
|<font color="#ff0000"></font> | |||
|[http://us.battle.net/wow/en/character/earthen-ring/Truckfaced/advanced Truckfaced] | |||
|<FONT COLOR="#009900">Wednesday:</FONT> | |<FONT COLOR="#009900">Wednesday:</FONT> | ||
|<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> | |<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> |
Revision as of 14:29, 2 May 2011
Availability: 5/04 - 5/05 | |||||||||
Name | Toons | Availability | |||||||
Darrick | Asterien | Wednesday: | Thursday: | ||||||
David G. | Oldwolf | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Ed | Tyberiuss | Wednesday:8:30- | Thursday:8:30- | ||||||
Patricia | Fluoxx | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Greg | Erythrocyte | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Tim | Naiimtaqr | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Kelvin | Madcharge | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Mark | Rommill | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Nick | Nicothalas | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Josh | Foxglovén | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Jeff | Pauzotah | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Alternates | |||||||||
Brian | Morgorom | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Dethgarr | Wednesday: | Thursday: | |||||||
Adobe | Wednesday: | Thursday: | |||||||
Truckfaced | Wednesday: | Thursday: | |||||||
Brad | Thelindael | Gearing | |||||||
Dave S. | Zartin | Unknown |