I'm Not Dead Yet/Availability: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 96: | Line 96: | ||
|<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> | |<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> | ||
|<FONT COLOR="#009900">Friday:</FONT> | |<FONT COLOR="#009900">Friday:</FONT> | ||
|- | |||
|colspan="8" bgcolor="grey" align="center"|'''Alternates''' | |||
|- | |- | ||
|<font color="#ff0000">'''Nick'''</font> | |<font color="#ff0000">'''Nick'''</font> |
Revision as of 18:25, 4 October 2010
Availability Dates: 10/04 - 10/08 | |||||||||
Name | Toons | Raid Availability | |||||||
Beth | Kaladuti | Monday:yes- Numadra | Thursday:no | Friday:no | |||||
Brad | Thelindael | Monday:yes - Taurrid | Thursday:yes | Friday:yes | |||||
Darrick | Asterien | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
David G. | Tonq | Monday: 8-12 | Thursday: 8-12 | Friday: 8-12 | |||||
Ed | Tyberiuss | Monday:8:30- | Thursday:8:30- | Friday:8:30- | |||||
Patricia | Fluoxx | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Chris | Grarick | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Greg | Erythrocyte | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Tim | Naiimtaqr | Monday:No | Thursday:8:30- | Friday:8:30- | |||||
Kelvin | Totemmix | Monday: nope =( wrk | Thursday:yep | Friday:yep | |||||
Mark | Rammil | Monday:hopefully | Thursday:yes | Friday:yes | |||||
Jared | IRbad | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Alternates | |||||||||
Nick | Nicothalas | Monday: | Thursday: | Friday: |