I'm Not Dead Yet/Availability: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|[http://us.battle.net/wow/en/character/earthen-ring/asterien/advanced Asterien] | |[http://us.battle.net/wow/en/character/earthen-ring/asterien/advanced Asterien] | ||
|<FONT COLOR="#009900">Wednesday:</FONT>yes | |<FONT COLOR="#009900">Wednesday:</FONT>yes | ||
|<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT>yes|- | |<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT>yes | ||
|- | |||
|<font color="#ff0000">'''David G.'''</font> | |<font color="#ff0000">'''David G.'''</font> | ||
|[http://us.battle.net/wow/en/character/earthen-ring/oldwolf/advanced Oldwolf] | |[http://us.battle.net/wow/en/character/earthen-ring/oldwolf/advanced Oldwolf] |
Revision as of 15:45, 17 May 2011
Availability: 5/18 - 5/19 | |||||||||
Name | Toons | Availability | |||||||
Darrick | Asterien | Wednesday:yes | Thursday:yes | ||||||
David G. | Oldwolf | Wednesday: 8-11 | Thursday: 8-11 | ||||||
Ed | Tyberiuss | Wednesday:8:30- | Thursday:8:30- | ||||||
Patricia | Fluoxx | Wednesday: | Thursday: | ||||||
Greg | Erythrocyte | Wednesday:No | Thursday:8:30-11 | ||||||
Tim | Naiimtaqr | Wednesday:Down | Thursday:Under | ||||||
Kelvin | Madcharge | Wednesday:no | Thursday:no =[ | ||||||
Mark | Rommill | Wednesday:Or | Thursday:Or | ||||||
Nick | Nicothalas | Wednesday:Not Available | Thursday:Not Available | ||||||
Josh | Foxglovén | Wednesday:no | Thursday:yes | ||||||
Jeff | Pauzotah | Wednesday:Yes | Thursday:Yes | ||||||
Alternates / Tryouts | |||||||||
Brian | Morgorom | Wednesday:8-11 | Thursday:likely out | ||||||
David J. | Adobe | Wednesday:yes | Thursday:yes | ||||||
Ryan | Truckfaced | Wednesday:no | Thursday:yes | ||||||
Kathy | Aranika | Wednesday:yes | Thursday:yes |