I'm Not Dead Yet/Availability: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|<font color="#ff0000">'''Brad'''</font> | |<font color="#ff0000">'''Brad'''</font> | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Thelindael Thelindael] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Thelindael Thelindael] | ||
|<FONT COLOR="#009900">Monday:</FONT> | |||
|<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> | |||
|<FONT COLOR="#009900">Friday:</FONT> | |||
|- | |||
|<font color="#ff0000">'''Darrick'''</font> | |||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Asterien Asterien] | |||
|<FONT COLOR="#009900">Monday:</FONT> | |<FONT COLOR="#009900">Monday:</FONT> | ||
|<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> | |<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> | ||
Line 121: | Line 127: | ||
|<font color="#ff0000">'''Dave'''</font> | |<font color="#ff0000">'''Dave'''</font> | ||
|[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Zartin Zartin] | |[http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Earthen+Ring&n=Zartin Zartin] | ||
|<FONT COLOR="#009900">Monday:</FONT> | |<FONT COLOR="#009900">Monday:</FONT> | ||
|<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> | |<FONT COLOR="#009900">Thursday:</FONT> |
Revision as of 06:57, 25 October 2010
Availability Dates: 10/25 - 10/29 | |||||||||
Name | Toons | Raid Availability | |||||||
Beth | Kaladuti | Monday:maybe | Thursday:no | Friday:yes | |||||
Brad | Thelindael | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Darrick | Asterien | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
David G. | Tonq | Monday: 8-11 | Thursday: 8-11 | Friday: 8-12 | |||||
Ed | Tyberiuss | Monday:Unknown | Thursday:Unknown | Friday:Unknown | |||||
Patricia | Fluoxx | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Chris | Grarick | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Greg | Erythrocyte | Monday: | Thursday:Yes | Friday:Yes | |||||
Tim | Naiimtaqr | Monday:No | Thursday:8:30- | Friday:8:30- | |||||
Kelvin | Totemmix | Monday:nope | Thursday:nope | Friday:nope | |||||
Mark | Rammil | Monday: | Thursday:yes | Friday:yes | |||||
Jared | IRbad | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Nick | Nicothalas | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Alternates | |||||||||
Josh | Foxgloven | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Jeff | Pauzotah | Monday: | Thursday: | Friday: | |||||
Dave | Zartin | Monday: | Thursday: | Friday: |